Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze koło SNS Automatyk podpisało umowę sponsorską finalizującą dołączenie firmy Elemont do grona naszych sponsorów. Umowa została podpisana z Panem Prodziekanem ds. Studiów Stacjonarnych Wydziału Elektrycznego, Politechniki Wrocławskiej, dr inż. Januszem Staszewskim, prof. Uczelni. Firmę Elemont reprezentowała Edyta Kolendowicz – Kierownik Regionalny Sprzedaży OZE oraz Koordynator współpracy z Uczelniami i Szkołami. Automatyka reprezentował członek zarządu koła – Jakub Wrona. Z zapałem spoglądamy na możliwość nowej współpracy, rozwoju i zdobywania doświadczeń poprzez kooperację.

Jest to dla nas wyróżnienie, a także docenienie naszej aktywności. Dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że inwestowanie w działalność studencką to krok ku lepszej przyszłości – czym Elemont zajmuje się codziennie.

Pozwoli nam to na kontynuację realizacji projektu Budowy prototypu Makiety Linii Procesowej. Do przedsięwzięcia jest zaangażowana bardzo duża ilość członków koła, gdyż jest to koncepcja o wysokim stopniu zaawansowania oraz różnorodności. Wiedza wyniesiona w trakcie pracy nad linią zaprocentuje w przyszłości i da nam większe możliwości na rynku pracy. Rozwiniemy umiejętności praktyczne, na czym w tym momencie zależy nam najbardziej. Czasy pandemii sprawiły, że skupialiśmy się tylko na edukacji mocno teoretycznej. Z tego powodu cieszymy się ogromnie z możliwości zdobycia doświadczenia rzeczywistego.

Elemont to przedsiębiorstwo inżynieryjno-budowlane, które od ponad 30 lat realizuje złożone projekty w energetyce, przemyśle i ochronie środowiska. W tym czasie spółka uczestniczyła w zainstalowaniu mocy na poziomie ponad 7500 MW zarówno w energetyce konwencjonalnej, przy źródłach kogeneracyjnych jak i odnawialnych źródłach energii. Firma Elemont szczególną uwagę poświęca projektom w formule „pod klucz” budując instalacje energetyczne posiadające pozytywny wpływ na środowisko.

www.elemont.pl